• Одличната цена
  • Ново
30Pcs/15Card AG7 1.5 V LR57 195 927 LR927 399 395 Копчето Батерии Г-7 Батеријата Парички За да се Види 0% Меркур

30Pcs/15Card AG7 1.5 V LR57 195 927 LR927 399 395 Копчето Батерии Г-7 Батеријата Парички За да се Види 0% Меркур

 
DEN 527.52
DEN 385.00

Износ
Во продавницата.


30 X Г-7 Батеријата Парички За да се Види 0% Жива AG7 1.5 V LR57 195 927 LR927 399 395 Копчето Батерии
Батерија тип : AG7 Батеријата LR57 L927 395 SR57 SR927 SW 195 1.5 V Алкална Копчето Батерии Монета Ќелија за да се Види
Бренд : PKCELL
Модел : 1.5 V AG7 Алкална Копчето Батеријата
Капацитет : 42m Ah
Напон : 1.5 V
Големина : 9.4 mm*2,5 mm
Хемија : Алкална Копчето Батеријата
Рок на траење : 2years
Примена : Ласерски Совети, Часовници, рачни Часовници, Калкулатори, Компјутери, Камери, Дигитални Камери, pda уредите, Далечински Контроли, Camcorders, Електронски Игри, Електронски Инструменти,MP3 Плеери, Дигитални Глас Рекордери, Играчки, Гликоза во Крвта, Холестерол Тестирање Метри, и други електронски производи.
Може, исто така, како што знаеме, како што се : 195, 395, 395 A, 399, 523, 610, 613, 1162 SO, 280-48, 399 B, AG7, D395, D399, Г-7, CX57, ЛА, LR927, LR927 W, S28, SB-АП/ДП, SP395, SR57, SR57 L, SR927, SR927 SW, SR927 W, TR927 W, V395


За производот

is_customized:
Yes
Бренд Име:
Pkcell
Номиналниот Напон:
1.5 V
Број На Модел На:
AG7
Номиналниот Капацитет:
42mAh
Големина:
9.40*2.5mm
Тип На Батерија:
Akaline Копчето Мобилен Батеријата
Модел:
AG7 LR57 195 927LR927 399
Напон:
1.5V
Капацитет:
42mAh
Големина:
9.4*2,5 mm

Слични предлози