• Одличната цена
  • Ново
5Colors/Set За Canon PGI-350 CLI-351 Континуирано Мастило Снабдување Систем CISS Резервоарот Со Чип За Canon PIXMA MG5430 IP7230 MX723 MX923

5Colors/Set За Canon PGI-350 CLI-351 Континуирано Мастило Снабдување Систем CISS Резервоарот Со Чип За Canon PIXMA MG5430 IP7230 MX723 MX923

 
DEN 843.84

Износ
Во продавницата.


Бренд OCBESTJET Име на Производ
Континуирано Мастило Снабдување Систем, CISS Мастило во Резервоарот Кертриџ Број За Canon PGI-350 CLI-351 Одговараат на Печатач Модел
За Canon PIXMA MG5430
За Canon PIXMA IP7230
За Canon PIXMA MX723
За Canon PIXMA MX923 Волумен
Кертриџ : Б.К C M Y - 12.5 ML PGBK - 24 ML
Мастило во Резервоарот : 65 ML Секоја Боја Боја PGBK Б.К C M Y Чип Вид Инсталиран Со Resettable Чип е Применливо Мастило Тип Боја Мастило / Боја Мастило Гаранција
1 : 1 Да Го Замени Било Неисправни За Пакување, Вклучувајќи
1 Сет × PGBK Б.К C M Y - Мастило во Резервоарот
1 Парче × PGBK - Мастило Кертриџ
1 Парче × Б.К. - Мастило Кертриџ
1 Парче × C - Мастило Кертриџ
1 Парче × M - Мастило Кертриџ
1 Парче × Y - Мастило Кертриџ
1 Парче × Шприц (15ml)
5 Парчиња × Филтер За Воздух
2 Парчиња × Цевка Клип
Dongguan Ocbestjet Печатач Потрошен Материјал Co., Ltd е хај-тек компанија специјализирана во R&D, производство,продажба и сервис на
компатибилен печатење потрошен. Воведовме напредна технологија на производство и менаџмент за да се обезбеди квалитет и
животната средина-пријателски дигитално печатење потрошен.
Во моментов , нашите производи вклучуваат широк формат мастило кертриџ, десктоп мастило кертриџ, CISS, чипс, чип resetter,чип декодер ,итн..
Тие се 100% компатибилни со за Epson,за Canon,за HP,за Роланд,за Mimaki,за Брат принтери. Покрај тоа, ние исто така, обезбеди
комплетна услуга на ОЕМ со нашиот бренд во домашниот и странскиот пазар, што ни овозможува да се биде најсилниот копија на нашите
клиенти. Нашите клиенти уживајте во вистинско партнерство во пред-продажба, продажба и услуга по продажбата.
Во духот на "Квалитет за удел на пазарот и углед за развој", ние сме посветени на филозофијата на прагматизам,
иновации, интегритет и комуникација. "Фалсификување напред и унапредување со времето" е во сржта на нашиот развој. Ние сме
очекуваме да соработуваме со вас.
Над датумот на породување е применливо за повеќето случаи.Сепак понекогаш парцели може да биде одложен за одмор,
фестивалот,лошите временски услови,обичај,Итн.Покрај Изразат испорака начин може да имаат даночни прашање.Во тие случај,
вашето разбирање и соработка, е високо ценета.
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо, ќе им понуди на попусти или бесплатна испорака врз основа на количината што сакате да ги нарачате.
Транспорт време е за 3-7 работни дена. (Ако сакате да назначен ни на вашиот трета страна, ние можеме да брод за вашиот товар
клиентот директно.Ве молиме да се увери и доверба нас, Ние нема да ја напушти која и информации за нас.)
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи.
Значи, вашата цел не ќе бидат затворени.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји,
таму може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Затоа,ве Молиме да ни оставите порака, кога ставате ред
за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
Драги Ценети Клиенти,
Ви благодариме за изборот на Ocbestjet производи.Ве молиме љубезно им помогне провери стоката состојба пред да потпише за пакет.
Ако какво било прашање во врска со стоката,правење фотографии или видеа,контактирајте со нас пред отворањето на спорот,проблемите ќе бидат решени во прв пат.


За производот

Тип:
Континуирано Мастило Снабдување Систем
Компатибилен Бренд:
CANON
боја:
Други
Број На Модел На:
за canon PGI-350 CLI-351
Компатибилен Печатач Тип:
инк-џет печатач
Бренд Име:
OCBESTJET
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Име на производ:
Ciss Мастило Кертриџ,Континуирано Мастило Снабдување Систем
Одговараат на печатач 1:
За Canon PIXMA MG5430
Одговараат на печатач 2:
За Canon PIXMA IP7230
Одговараат на печатач 3:
За Canon PIXMA MX723 MX923
кертриџ број:
за canon PGI-350 CLI-351
боја:
PGBK Б.К C Y M
Чип Вид:
Инсталиран Со Resettable Чип
Применливи Тип На Мастило:
Боја На Мастило / Боја На Мастило
Гаранција:
1

Слични предлози