• Одличната цена
  • Ново
Мастило Кертриџ Менгеме Апсорпција Клип Транспорт Алатка за HP 21 22 27 28 56 57 60 61 74 75 92 93 94 96 100 121 122 МАСТИЛО касети

Мастило Кертриџ Менгеме Апсорпција Клип Транспорт Алатка за HP 21 22 27 28 56 57 60 61 74 75 92 93 94 96 100 121 122 МАСТИЛО касети

 
DEN 153.60
DEN 146.00

Износ
Во продавницата.


Мастило Кертриџ Менгеме Апсорпција Клип Транспорт Алатка за HP 816/817/27/28/56/57/852/855 КАНОН 41/41
Понекогаш принтери funtion во ред, но не може да се печати некои боја или не непречено. Тоа е најверојатно затоа што на воздухот има протекоа во касети. Во овој случај, користете го стега за да се испумпува од воздух. Ќе се најде на перформансите на касети назад во нормала. ЌЕ го Спаси


За производот

Тип:
Континуирано Мастило Снабдување Систем
Компатибилен Бренд:
HP
боја:
Други
Бренд Име:
БЛУМ
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Број На Модел На:
мастило кертриџ Менгеме

Слични предлози