• Одличната цена
  • Ново
SH1.0 пластични школка 1.0 mm теренот конектор 2P женски приклучок конектор

SH1.0 пластични школка 1.0 mm теренот конектор 2P женски приклучок конектор

 
DEN 91.20

Износ
Во продавницата.


Опис На Производот
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката
Ако не можете да проверите кога аукција затвори веднаш,ве молиме да чека неколку минути и Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена.
Опис На Производот


За производот

Број На Модел На:
SH 1.0 MM
Боја Класификација:
2P
Тип:
SH1.0MM

Слични предлози