• Одличната цена
  • Ново
15 Пара Добар Квалитет JST Конектор Приклучок за Кабелот за Машки и Женски 100mm / 150mm за РК Батеријата Бесплатен Превозот

15 Пара Добар Квалитет JST Конектор Приклучок за Кабелот за Машки и Женски 100mm / 150mm за РК Батеријата Бесплатен Превозот

 
DEN 81.60
DEN 78.00

Износ
Во продавницата.


100mm / 150mm JST 2 Pin Конектор Приклучок Доведе Жица за Рк Li-Po Батерија Празнење Esc Бек Одбор Линија Машки & Женски Жица 22 AWG
100mm / 150mm хеликоптер lipo Батеријата plug JST конектор,22 AWG силикони мозок, повеќе здрав кога заварување. Должина : 100mm / 150mm Боја : Црно-Црвена боја. Отпорност на Висока Температура и висок Притисок 200 C 600 V Може да се користи на повеќето мини RC хеликоптер ,затворен 3 D авион,LED Светло Лента,добра за поврзување мотор, батерија & Esc Бек Одбор Пакет Содржина : 10 Пара x JST конектор (10 PCs Машки+10 Pcs Женски)За производот

боја:
10cm долго, долго 15cm
Бренд Име:
KUIBIAOCHI
Број На Модел На:
wire кабел конектор

Слични предлози