• Одличната цена
  • Ново
5Pcs Двоен Ред на 4 Позиција Кабел Клип Притисни Тип на Звучник Терминал Панел Конектор

5Pcs Двоен Ред на 4 Позиција Кабел Клип Притисни Тип на Звучник Терминал Панел Конектор

 
DEN 69.60
DEN 55.00

Износ
Во продавницата.

5 Pcs Двоен Ред на 4 Позиција Кабел Клип Притисни Тип на Звучник Терминал Панел Конектор Карактеристики : 4 Игли Терминали, 2 Црвени, 2 Црна, 4 Позиции, Притисни Тип, Говорникот Терминал. Притисни терминали обезбеди цврста врска и да се направи жица hookups лесно Специјализирани дизајн на вашиот сопствен јазик или на говорникот надградби за звучник кабел за поврзување Спецификации : Материјал : Пластични+Метал Боја : Црна+Црвено Тип : Push Позиции : 4 Pin Количина : 4 Игли Вкупната Големина : 37x30mm/1.46x1.18" Количина : 5 Компјутери/1 Сет Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме Нема Мало Пакет Пакетот Вклучува : 5 x Панел Конектор


За производот

Број На Модел На:
панел конектор
Бренд Име:
BGEKTOTH

Слични предлози