• Одличната цена
  • Ново
Нови Оригинални Јазик За Lenovo IdeaPad S210 S215 Серија,P/N 90202947

Нови Оригинални Јазик За Lenovo IdeaPad S210 S215 Серија,P/N 90202947

 
DEN 479.52

Износ
Во продавницата.

Опис име на Производ : Говорникот Дел Број # : Состојба : Нова Гаранција : 60-дена Модел се Користи во : S210 S215 Серија ! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !)
Пакетот вклучува : 1set Говорникот Забелешка : ве Молиме проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.
Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Превозот И Ракувањето Со
1. ние можеме да брод на објекти за целиот свет.и сме биле испратени до многу земји, на пример : Itlay,Шпанија,Франција,Иран и така натаму.
2.Товарни е евтин ,ние можеме да брод од Сингапур Пост. DHL, ,EMS ,Кина Пост Воздух Mail .
Nont : превозот од Сингапур Пост многу бавно . ако ви треба превозот брзо Ние, исто така, може да обезбеди Изрази,како што се Fedex,DHL,EMS,обично 3-7days за повеќето земјата.Ако ви треба Брз превозот,контактирајте со нас.
3.Ние обично ја пратите пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail или Сингапур Пост. ние ќе го испратите на следење на број по испрати,повеќето земја ќе пристигне парцела во 12-35 работни дена.
Повратни информации
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас.
Негативна или неутрална повратни информации не може да ги реши проблемите. Верувам дека комуникацијата е најдобар начин да го реши проблемот.


За производот

Должина на кабел:
говорникот
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Бренд Име:
ZMUK
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Број На Модел На:
S210

Слични предлози