• Одличната цена
  • Ново
WZSM Нови FPC FFC Кабел конектор приклучок за 0.5 mm теренот 24pin 45pin 50pin 54pin 14pin 10P 30Pin 36Pin 4pin 8P 26P ги Собереш на zip

WZSM Нови FPC FFC Кабел конектор приклучок за 0.5 mm теренот 24pin 45pin 50pin 54pin 14pin 10P 30Pin 36Pin 4pin 8P 26P ги Собереш на zip

 
DEN 287.52
DEN 273.00

Износ
Во продавницата.


Сосема Нов висок квалитет
Гаранција : 90days
Испорака :
Ние можеме да брод на светот.Сите пакети ќе дојде со следење на број
ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена и up-to-date.
Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.Ви благодариме!
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми што можат да го имаат. Задоволството на клиентите е важно за нас.
Ве молиме проверете пред да го купат ,ќе се обрне многу внимание на вашата нарачка и ќе се потрудиме да го реши секој проблем .
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со нашата услуга или производ, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации .
Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем на ваше задоволство.
Ако не сте задоволни со производот , ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди. Ви благодарам многу .


За производот

Должина на кабел:
4pin, 8pin, 10pin, 14pin, 24pin, 26pin, 30Pin, 36pin, 45pin, 50pin, 54pin
Бренд Име:
WZSM
Тип:
Конектори
Број На Модел На:
ffc конектор
Производи Статус:
Акции
Пакет:
Yes

Слични предлози