• Одличната цена
  • Ново
НОВА За Macbook Pro 13 A1278 HDD Хард диск Кабел 821-1480-добра 821-1226-2011

НОВА За Macbook Pro 13 A1278 HDD Хард диск Кабел 821-1480-добра 821-1226-2011

 
DEN 691.20

Износ
Во продавницата.


Овој оглас е за
Нови Оригинални HDD Хард Диск Кабел 821-1480-А За Apple Macbook pro A1278 13" 2012
Состојба : 100% Сосема нов Оригиналниот
Компатибилност :
Mac Book Pro 13" A1278
Mac Book Pro8,1 Почетокот на 2011 година : MC700 LL/A (2.3 GHz Core i5)
Mac Book Pro8,1 Почетокот на 2011 година : MC724 LL/A (2.7 GHz Core i7)
Mac Book Pro8,1 Крајот на 2011 година : MD313 LL/A (2.4 GHz Core i5)
Mac Book Pro8,1 Крајот на 2011 година : MD314 LL/A (2.8 GHz Core i7)
Идентификување На Броеви :
Apple Дел # : 922-9771
Печатени Дел # : 821-1226-A
За Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. И сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
За Испраќање Време 1.Ние ќе испраќање на вашите нарачки побрзо откако ќе добиете потврда на уплатата од Aliexpress. Во текот на Кинески државни празници, ние може да се прошири на превозот време специјално 2.За голема количина цел,ве молиме контактирајте со нас за да ја проверите акции пред да се направи исплата. Ние може да потрае подолго време за подготовка на големи количество наредби и ние ќе ве известиме на specifictime потребно.
За Пратката 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 39 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 6. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака
Враќање & Наплата 1.За било која причина не сте задоволни со предмети, ние accpet се враќа и размена во рок од 7 дена откако ќе го добиете вашиот објект и ќе се преземат за враќање превозот цена, ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2-7 дена по што се добива врати објектот. 2.Ако објектот е дефектен, ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка. Ако заменетата не е достапно, тогаш на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.
За Повратни Информации 1.Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со сите 5 Ѕвезди за Предмети, и ако ви помогне да покажам некои слики на објектите што сте ги примиле во добра состојба како референца за други клиенти, тогаш можете да не контактирате за да побарате за некоја забава со слики од екранот на позитивни повратни информации со фотографии. 2.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе им обезбеди најдобри serive.


За производот

Должина на кабел:
A1278 HDD Кабел
Бренд Име:
PZAscreen
Тип:
SATA Кабли
Број На Модел На:
A1278 HDD Кабел

Слични предлози