• Одличната цена
  • Ново
Touchpad Кабел за Lenovo ThinkPad X220T Таблета 50.4CV04.001

Touchpad Кабел за Lenovo ThinkPad X220T Таблета 50.4CV04.001

 
DEN 479.52

Износ
Во продавницата.


Состојба
Оригиналниот
PN
50.4 CV04.001
Одговара
Леново X220 T
Пакетот вклучува
1 buc
Забелешка
Проверете Picutre или FRU пред да го купат овој објект.


За производот

Должина на кабел:
кабел
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Бренд Име:
Леново
Број На Модел На:
X220T

Слични предлози