• Одличната цена
  • Ново
FUERAN ДП - DisplayPort екранот емулатор EDID емулатор Приклучок ( fit без глава 2560x1600@60Hz)

FUERAN ДП - DisplayPort екранот емулатор EDID емулатор Приклучок ( fit без глава [email protected])

 
DEN 431.52

Износ
Во продавницата.


Сериозна изјава
(На пазарот се појавува голем број на фалсификувани "FUERAN" марка производи, хаос бришење бренд лого на производи, квалитет, невешт, сериозни повреди на "FUERAN" интелектуална сопственост, на "FUERAN" марка во продажба само во продажба на продавницата. Ако купувачи во другите продавници да се купи производот што проблеми со квалитетот, "FUERAN" не е одговорен! Ве молиме купувачите разбираат "FUERAN" означени, ригорозни измамени!) ДП поддржува различни резолуција од 800×600 до [email protected] Hz За игра-стриминг на високо освежете го оценувате употреба FUERAN-Обезглавени ГШ. Повеќе резолуција од неисполнување на обврските. 800×600 Up да [email protected] Hz Приклучоци во ДП порта, не бара дополнителни моќ Обезглавени Mac/ Windows/ Linux откривање на Дигитален монитор ,Ултра-компактен, ниска профил дизајн Без возачи, нема конфигурација, нема моќ кабел - само поставите и заборавајте Овозможува висок
Обезглавени ДП е Display Port приклучок што потсетува со висока резолуција на екранот.
Откако вклучен, обезглавени PC открие поврзани екранот на тој начин овозможувајќи им на графичкиот процесор.
Remote desktop пристап до обезглавени PC потоа се достапни во висока резолуција од 2560×[email protected] Hz.
Се прошири обезглавени резолуција надвор стандардни Возачи оптоварување и ќе се направи ,
Обезглавени ДП е мора да има за сервер и colocation фарми,
SOHO и дома сервери и далечинско распоредени обезглавени Компјутери.
Адаптер за целосна големина Display Port е вклучена.Даде целосна резолуција.
Повеќе од стандардниот возачот. Има HOTPLUG функција за Итно откривање.
 
Плаќање
1. Ние прифаќаме Alipay.
2. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Превозот
1. Во светот Превозот (Освен некои земји). Нормално, тоа ќе потрае 15-35 работни дена дојде до вас ( Ние не се брод за време на викендите или различни национални празници).
2. Предмети генерално се испраќаат надвор со 1-3 работен ден по вашата исплата е расчисти (Народен празник исклучени.) пратката е предаден од страна на Кина пост,AE_Standard. Некаде, ние изберете превозот начин како вашата земја, стока (со батерија или не или други), може да се најдат можете да изберете на кој начин е различен како ние ги испратите. Но, бидете уверени дека нашата цел е да им овозможи на потрошувачите да добијат packagequickly и мораше да го промени начинот на испорака. Ве молиме да се разбере !!! ( не вклучувајќи ја и Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус)
3. Даноци и царински давачки не се вклучени во точка цена или превозот надомест. Овие трошоци се купувачот одговорност.
4. Ве молиме пополнете ги заврши примачот име & испорака адреса & контакт информации.
Гаранција
1. Ако би сакале да се вратат на вашиот производ(и) за поправка / замена / наплата, ве молиме љубезно ве молиме јавете се во нашата служба за корисници.
2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и ве молиме да ни овозможи со превозот следење на број за враќање.
3. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да го реши тоа.
4. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : дали има некој попуст за крупни цел?
A : Да, ние може да обезбеди трговија на големо цена. Ако ви требаат повеќе или сакате прилагодено производ, може да се е-пошта до нас од страна на Trademanager.
П : Дали сте поддршка пад на превозот?
A : Да, ние ги поддржуваме пад на превозот. Што ни остави на примачот адреса и телефонски број на Aliexpress и ние брод директно.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакети?
A : Да, поголемиот дел од нашите објекти што доаѓаат со мало пакет. Ве молиме да проверите на нашата ставка опис.


За производот

Должина на кабел:
DP
боја:
Црна
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
ДП-2560X1440
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
FUERAN

Слични предлози