• Одличната цена
  • Ново
Ѕидот се Соочуваат Плоча 3 Порти F-TYPE COAX КАБЛОВСКА ТЕЛЕВИЗИЈА Адаптер за Полнач Faceplate

Ѕидот се Соочуваат Плоча 3 Порти F-TYPE COAX КАБЛОВСКА ТЕЛЕВИЗИЈА Адаптер за Полнач Faceplate

 
DEN 383.52

Износ
Во продавницата.

Карактеристики : 1. 3 Ports F-type ТВ конектор 2. Бело во боја, со елегантен футуристички дизајн 3. Панел материјал : ABS 4. База : електронски компоненти 5. Големина : 86 x 86 mm 6. Завртки Вклучени 7. Лесно се инсталира, Лесно лемење потребни 8. Количина : 1 парче/10pieces/20pieces /30pieces Стр ackage се вклучени : 1 x F-type coax врска Ѕид Плоча
Пратката&Плаќање :
1. Ние ќе се испраќаат на парцела во 1-3 дена откако ќе се направи исплата.
И на следните форми на плаќање се прифатени од страна Aliexpress : со Кредитна картичка, TT, Western Union и Qiwi паричник.
2. Пратката е бесплатен превозот преку Кина пост воздух mail, доколку пакет тежина е повеќе од 2kg или вкупна цена е повеќе од 120 долари, ние ќе ги искористиме EMS,DHL,UPS-от, итн или на брод со две парцели или повеќе парцели со авион mail.
3. Настава : тежината и големината ние означени во пакет детали не е вистинската тежина и големина на стоката, ако ви треба да ја знаат реалната тежина и големина, вие само треба да контактирате со нас.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Производи за пакување ќе биде предмет на какви било промени без дополнителни известувања.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Настава : превозот времето е зависи од купувачот царинење време или виша Сила. Ако купувачот не ја прими стоката во долго време, се надеваме дека купувачот може да го контактирате вашиот царинските или локалните поштата, со цел да се добие стоки наскоро.
7. Испорака методи :
За Царинските :
1. Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел, без или пониските увозни давачки, ние ќе го пријават како "Подарок" со помала вредност што не се одразуваат на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.
2. Или можете да оставите порака да ни каже колку треба да се направи царинска декларација. Ние сме среќни да го следат вашите упатства.
3. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
4. Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царинските одделот во вашата земја.
5. Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија. Ние искрено се надеваме дека вие не користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек.
Враќање :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.
3. Ние ќе рефундирање на дека целосна победа понудата amout, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.Ние не го поправи или да го замени предмети со истечен рок на гаранција.
5.Прифаќаме само предмети да се врати ако објектот цена повеќе од 50 долари ( ве Молиме прочитајте ги внимателно пред да го ставате ред)
6. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации :
1. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.


За производот

Должина на кабел:
ѕид плоча
боја:
1PC, 10PCS, 20PCS, 30PCS
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
dower мене
Тип:
Кабел Адаптер
Тип:
ѕид плоча
Тип На Врска:
F-Type ТВ
Големина:
86 x 86 mm

Слични предлози