• Одличната цена
  • Ново
75ml Лабораторија Кафеаво Стакло Porous Апсорбирање на Цевка U-форма Гас Земање на Стакло Шише

75ml Лабораторија Кафеаво Стакло Porous Апсорбирање на Цевка U-форма Гас Земање на Стакло Шише

 
DEN 266.40

Износ
Во продавницата.

Производ Објект : 75ml Лабораторија Кафеаво Стакло Porous Апсорбирање на Цевка U-форма Гас Земање на Стакло Шише
Материјал : Стакло GG95
Капацитет : 75ml
Боја : Кафена
Секој Обид за 1 Парче!
Внимание : На сликата е само за референца!
Ние, исто така, имаат и други relavent производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!


За производот

Бренд Име:
BINFUL,BINFUL
Класификација:
Колба

Слични предлози