• Одличната цена
  • Ново
2018 Коктел Фустан Жените Летото 1940 година 50-тите 60-тите години Голем Замав Рокабили Гроздобер Фустани За на Партијата

2018 Коктел Фустан Жените Летото 1940 година 50-тите 60-тите години Голем Замав Рокабили Гроздобер Фустани За на Партијата

 
DEN 5712.00
DEN 3827.00

Износ
Во продавницата.


*Неколку предмети кои не се покажува назад детали, и тие ќе бидат патент назад. Ако ви се допаѓа чипка-up или на друго место, ве молиме љубезно кажете ни во време.*
*Ако сакате прилагодено облечи, ве молиме изберете големина по случаен избор и да го оставите белешка за свој мерки кога ќе се стави на ред. со*
2017 Коктел Фустан Жените Летото 1940 година 50-тите 60-тите години Голем Замав Рокабили Гроздобер Фустани За на Партијата
~~~~~Подолу се нашата продавница Вистински Фотографии!!!~~~~~
A : Можете да изберете стандардна големина од нашата големина табелата подолу :
Б : Ако сакате custom size, ве молиме погледнете подолу мерења форма :


За производот

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W
Тип На Објект:
Коктел Фустани
Повод:
Коктел Забава
Фустани Должина:
Колено-Должина
Број На Модел На:
3D8A4640
Деколте:
V Деколте
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Бренд Име:
Menoqo
Вистински Слики:
Yes
Ткаенина Тип:
Сатенски
Материјал:
Полиестер
Sleeve Стил:
Редовни
Воз:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Декорација:
Appliques
Половината:
Природни

Слични предлози