• Одличната цена
  • Ново
2 парчиња 4 Инчен 80W High-End Автомобил Коаксијален Звучници 2-Начин Авто Аудио Звучникот Автомобилство Автомобили Звук Гласно Говорник

2 парчиња 4 Инчен 80W High-End Автомобил Коаксијален Звучници 2-Начин Авто Аудио Звучникот Автомобилство Автомобили Звук Гласно Говорник

 
DEN 1430.40

Износ
Во продавницата.


2 парчиња 4 Инчен 80 W High-End Автомобил Коаксијален Јазик 2-Начин Автомобил Аудио Звучници Коаксијален Говорникот
Главни Карактеристики :
- Трајни 4-инчен коаксијален јазик автомобил.
- Моќта на музиката да ја смените вашата возачки навики и подобрување на возачко задоволство.
- Да се подобри акустични верност на извршување.
Спецификации : Карактеристики :
- Трајни 4-инчен коаксијален јазик автомобил.
- Моќта на музиката да ја смените вашата возачки навики и подобрување на возачко задоволство.
- Да се подобри акустични верност на извршување. Отпорност : 4Ω Фреквенција Одговор : 100-20 Khz Чувствителност : 88d B Максимална Излезна Моќност : 80 W Магнетно Коло Спецификација : 4.3 оз Treble : 30мм MYLAR Дијафрагмата Материјал : ПП Тапан : ИНЈЕКЦИЈА 4 инчен Инсталација Дијаметар : 110-122mm Инсталација Длабочина : е 36,5 mm Забелешка :
- Пред да го купат, ве молиме comfirm инсталација големина, обезбеди должина и висина на машината панел е погодна за вашиот автомобил.
- Пред инсталацијата, ве молиме внимателно да се провери автомобил рог линии, ако заземјување или collising, ве молиме да се поврзе на линии пред поврзувањето на нашата машина, во спротивно тоа може да изгори машина. Пакет Тежина : 990 G / 34.92 Унци Пакет Димензии (L*W*H) : 300*160*80 ММ / 11.81*6.30*3.15 Инчи Мало Пакување : Да, Обоени Кутија EPC_CAU_401 Пакет Вклучува :
2 x 4 Инчен Автомобил Коаксијален Јазик
НИЕ и Ветуваме на :
1. Сите производи се brand new од hi-tech фабрика директно. па ние може да ги продаваат на големо цена.
2. Пред да се испраќаат надвор на производи, ние ќе го пробате и да направите двоен се провери, така што може да се обезбеди квалитетот на производот.
3. Сите производи се гарантира со 1 година гаранција која за поправка, враќање или замена. Ако имате било какви користење на проблем или незадоволителна со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се консултира со проблеми со искреност. па ве молиме да бидат сигурни да се направи шопинг во нашата продавница.


За производот

Тип На Објект:
Јазик
Бренд Име:
LaBo
Аудио Чувствителност:
88dB
Говорници Видови:
Коаксијален јазик
Специјални Функции:
2-Начин Автомобил Аудио Звучници
Фреквентен Опсег (Hz):
100-20Khz
Од Моќ:
80W
Боја Име:
Црна
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Гаранција:
1 година

Слични предлози