• Одличната цена
  • Ново
jingyuqin 10pcs/многу Кожа Keychain Случај за Starline B9/B91/B6/B61/A91/A61/V7 LCD Начин Автомобил Далечински 2 Начин Аларм Копче Маска

jingyuqin 10pcs/многу Кожа Keychain Случај за Starline B9/B91/B6/B61/A91/A61/V7 LCD Начин Автомобил Далечински 2 Начин Аларм Копче Маска

 
DEN 2006.88
DEN 1645.00

Износ
Во продавницата.


Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : Кожа Leatherette
Боја : Како на Сликата шоу
Копче : 3 Копчиња
Со користење на Логото : НИКОЈ
Карактеристики :
Заштита на копчето од нула
100% сосема нов, токму како на сликата
За скролување не се вклучени
Fitment :
За Starline B9
И други модели..
Ве молиме да се осигурате вашата моментална оригиналниот клуч изгледа иста како копче за капакот на сликата во подолу.
Важна Забелешка :
Сликата е на вистински производ. Не се симне од интернет. Ве молиме споредете ги вашите клучни школка, бидете сигурни дека вашиот објект е ист како нашиот производ пред да ја купите.
Пакетот Вклучува :
10 X Leatherette Копче Капак (Не вклучуваат далечински keychain)
1 : Бесплатен Превозот Во Светот.
2 : Наредби обработени во рок од 4 дена по плаќањето се врши и проверка.
3 : Ние ќе организира испорака според адресата на купувачот се обезбедени,
Па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали што полна кога ќе го купите.
4 : превозот метод ние се нудат е Кина Пост Воздух Mail, па ако сакате да се
изберете DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, EMS, ве молиме контактирајте со нас пред да купите.
5 : Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот, за викенди и празници се исклучува,
така превозот време може да биде подолг од ветивме, особено за време на сезона,
па ве молиме да бидете трпеливи.
6 : Било следење на ажурирани информации ќе ве информираме во време, исто така можете да добиете на следење на информации
од официјалниот веб-сајт.
1 : Ако имате врати производот на нас, ве Молиме да ги доставите на следење на број на нас.
2 : Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и состојба.
3 : Ако наредби не стигнало на време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го организира
на reshipment или враќање на средствата за вас.
4 : Ако сакате наплата, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници
и не се отвори спорот директно.
1 : Feedback е многу важно за нас, ние се залагаме за 100% задоволство, ако имате било какви прашања
или проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво , ние ќе се реши брзо и на најдобар начин.
2 : ве Молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи, вашиот
препорачуваме е нашата мотивира за да се движи понатаму, ние навистина ќе го ценат вашето време ако те оставил позитивен фидбек.


За производот

Боја Име:
Црвен Конец, Жолта Нишка
Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Бренд Име:
jingyuqin

Слични предлози