• Одличната цена
  • Ново
KEYYOU 3 Копчиња Вистинска Кожа Копче Школка Случај За Toyota RAV4 Yaris Venza Scion тц/xA/xB/xC Автомобил Копче Случај

KEYYOU 3 Копчиња Вистинска Кожа Копче Школка Случај За Toyota RAV4 Yaris Venza Scion тц/xA/xB/xC Автомобил Копче Случај

 
DEN 204.48
DEN 194.00

Износ
Во продавницата.


Состојба : 100% Сосема Нов Вистинска Кожа Боја : Како на сликата покажува Копчето : 3 Покрие Големина : 4.8 cm*5.6 cm(L*W) Тежина : 30g Featues : 1.Рачно изработени шиење. 2.Висок квалитет на Хардверски додатоци одлично рака чувство. 3.Висок квалитет на алуминиум keychain и ротира 360 степени против пролизгување. 4.Направи вашиот клуч убавина и мали и нежни. Fitment : For Toyota RAV4 Yaris Venza Scion тц/x A/x B/x C итн. И други Модел исто како и производот. Ве молиме бидете сигурни дека е 100% исти. Важна Напомена : 1.Заштитете го вашиот копчињата. 2.Само копче случај,не се вклучуваат повикување. 3.Ве молиме да се суди според големината пред да ја купите. Пакетот Вклучува : 1 X Вистинска Кожа Копче Случај Капак (Не се вклучуваат клучни)


За производот

Бренд Име:
KEYYOU
Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Клучни Случај Покрие/Клучни Торба/Клучни Школка
Примена:
За Тојота Автомобил Копче
Материјал Состав:
Вистинска Кожа
Производство метод:
Рачно изработени
Стил:
Fasion
боја:
4 Боја за да изберете
Објектот Должина:
4.8 cm
Објектот Ширина:
5.6 cm
Копчиња:
3 Копчиња

Слични предлози