• Одличната цена
  • Ново
1pcs Аниме ансамбл ѕвезди Бенд Лав HokutoTrickstar Средно Училиште Ѕвезда Keychain Pendant Смола Гума Keyrings Keychain Portachiavi

1pcs Аниме ансамбл ѕвезди Бенд Лав HokutoTrickstar Средно Училиште Ѕвезда Keychain Pendant Смола Гума Keyrings Keychain Portachiavi

 
DEN 335.52
DEN 288.00

Износ
Во продавницата.

100% Сосема Нов.
Големина за : 6cm
Материјал : смола гума
Боја : Види на Сликата(сите се вистинска слика)
се користи за keychain,торба pendant.Ова е добар подарок за вашите пријатели . децата или приватни колекции
Ретки објект на пазарот! ве молиме не пропуштајте!


За производот

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Симпатична/Романтичен
Метална боја:
Имитација Родиум Позлатен
Број На Модел На:
ансамбл ѕвезди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
suti
Пол:
Унисекс
Материјал:
Акрилик
Компатибилност:
торба pendant
Обликотшема:
ансамбл ѕвезди
Функција:
Graver Разбојници Хрониките
Употреба:
подарок,торба pendant
Анимација:
Една страна печатење

Слични предлози