• Одличната цена
  • Ново
Нашата Дама на Guadalupe И Бебето Исус Икона 2inch Медал Матер Ecclesiab Копче Прстен Патување Заштита Копче Синџир K1745 12colors

Нашата Дама на Guadalupe И Бебето Исус Икона 2inch Медал Матер Ecclesiab Копче Прстен Патување Заштита Копче Синџир K1745 12colors

 
DEN 191.52
DEN 134.00

Износ
Во продавницата.


Нашата Дама на Guadalupe И Бебето Исус Икона 2inch Медал Матер Ecclesiab Копче Прстен Патување Заштита Копче Синџир K1745 12colors
Секој пар на една картичка
Материјал : цинк легура(без олово) сребро 925
1inch=25.4 mm 1mm=0.0393 инчен
големина : прстен 30мм pendant : 52 X35mm 42.5 X28mm синџир должина : 103mm
Вообичаениот пакет : Метод на Плаќање прифаќаме само Alipay,Зачувам ,Кредитна картичка,Western Union. Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката. Превозот Услови Стандард на Услуги е YANWEN Пост Експедитивни Услуги е Кина пост EMS,UPS-от,FEDEX,DHL. Ние брод понеделник до сабота со исклучок на празници. Ве молиме да ни испратите е-маил пред вашата исплата ако сакате да го промените вашиот превозот адреса. Стандард на Услуги трае околу 18-25 работни дена. Експедитивни Услуги трае околу 10-15 работни дена. Превозот време за време на Сезона (Божиќ,Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Се враќа Рок Во случај да сте го добиле дефект на објектот,потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. Во случај да сте го добиле погрешен објект,Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување. Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект,ќе има случаи кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај,ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. За нас започна Монистра&Накит Снабдување бизнис во 2012 година,кога имаше само 2 членови во нашиот тим и само снабдување на нашите накит изработка на производи за неколку клиенти! Сега ние треба да стане професионална снабдувач,и да се обезбеди монистра накит да клиенти од целиот свет,Ние сме во љубов на монистра, накит ,ние се надеваме да се обезбеди на нашите производи на повеќе и повеќе купувачи,ви Благодариме за да ни даде можност да послужи за вас,ние ќе се потрудиме за вас!


За производот

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LZsilver
Метална боја:
Антички Бакар Позлатен,Сребро Позлатен,Родиум Позлатен
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
K1745
Обликотшема:
Крстот

Слични предлози