• Одличната цена
  • Ново
10Pcs Голф Пондерирана Сребрена Боја Доведе Лента Голф Клубови Отежнувачки Замав Тежина Голф Додатоци

10Pcs Голф Пондерирана Сребрена Боја Доведе Лента Голф Клубови Отежнувачки Замав Тежина Голф Додатоци

 
DEN 86.88
DEN 64.00

Износ
Во продавницата.


10 Pcs Голф Пондерирана Сребрена Боја Доведе Лента Голф Клубови Отежнувачки Замав Тежина Голф Додатоци
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Ова е лепило наредени доведе лента. Лепило наредени доведе лента е губење на прикачена на задната на дрвена, графит или титаниум дрво главата. Лепило наредени доведе лента се движи центарот на гравитација кон задниот дел од клубот за да помогне во добивање на топката воздухот. Исто така може да се користи на тениски рекет за иста цел.
Карактеристики : Додадете тежина на Голф Клубови да се балансираат го Смените и центарот на гравитацијата на Putters Песна или Шумата Сместување за високото топката во лет, за пониски топката во лет, да се промовира исчезнат, кука Високо malleable и може да биде во облик на најзамрсените модели Обложени со специјално дизајнирани агресивни отстранлив акрилик лепило систем
Спецификација : Материјал : Олово Димензија : стан.5cmx1cm/1.97"x0.39" Количина : 10 Pc Пондерирана Доведе Лента Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Испорака : l Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
l Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
l Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Врз основа на досегашното искуство.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални. Земавме овие фотографии од самите себе. Која големина може да се вклопи во мене? l Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ). l Може да се прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? l Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Се враќа : l Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.


За производот

Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
2S10310
Материјал:
Води
Количина:
Главната боја:
Сребро.
димензија:
голф тежина:
железо

Слични предлози