• Одличната цена
  • Ново
Глобалната Бесплатен Превозот 2 Кутии 80pcs Врзивно Клипови Мултифункционален Менгеме 4 Боја на Кодови Клип Метал Хартија Клип Пластични Тапани Пакет

Глобалната Бесплатен Превозот 2 Кутии 80pcs Врзивно Клипови Мултифункционален Менгеме 4 Боја на Кодови Клип Метал Хартија Клип Пластични Тапани Пакет

 
DEN 570.24

Износ
Во продавницата.


[xlmodel]-[custom]-[36182]
[xlmodel]-[custom]-[36182]
[xlmodel]-[custom]-[36182]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Детали за Производот Опис
Глобалната бесплатен превозот 2 кутии 80pcs Врзивно Клипови Мултифункционален Менгеме 4 боја на Кодови Клип Метал Хартија Клип
Број на продажбата : 2 кутии 80pcs
Пакување : пластична кутија
Клипот Боја : Сина, Зелена Жолта Розова
Испорака боја : четири бои се издадени
Употреба : болници, училишта, канцеларија, студент канцелариски
Категорија : Клипови
Прекар : Врзивно Клип
Прекар : Менгеме
Прекар : Мемо Клип
Прекар : Хартија Клип
Глобалната бесплатен превозот
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[производи]-[38840]
[xlmodel]-[производи]-[8888] Ќе Ви се Допадне ..
[xlmodel]-[custom]-[36181]
[xlmodel]-[custom]-[36181]
[xlmodel]-[custom]-[36181]
[xlmodel]-[custom]-[36181]
[xlmodel]-[custom]-[36181]
[xlmodel]-[custom]-[36181]
[xlmodel]-[custom]-[36181]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Услуга
Плаќање :
Pay Pal го прифаќаме сите плаќање како што е подолу. Кредитна картичка, T/T банка, Moneybookers, дебитна картичка. Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт. Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк. http : //help.aliexpress.com/pay_order.html Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 1-3 дневна по плаќање одобрени. Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви. Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да ми каже, и плаќаат екстра $1.5. Ве молиме да се разбере! Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден. Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го напушти известување или пораки за тоа. Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи. Време на испорака само за референца.Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш.Како тоа не е многу стабилно превозот од Кина Пост Воздух Mail.Ние ќе процесот секоја parcelss. Приближната превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира. 1 : во САД се : 10-39 работни дена. 2 : Канада : 15-45 работни дена. 3 : Европа земјата : 15-45 работни дена. 4 : Други земји : 15-45 работни дена. Превозот начини : Ние, главно, се користи Кина Пост Економија Воздух Mail да го произведеме вашиот парцела. Замена/Exchange/Наплата : ве Молиме проверете пакет и предмети внимателно по добивањето.Ако некој оштетен,ве молиме капи фотографии како докази во прв план.Потоа можете да контактирате со нас за по продажба на услуги. Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво ако ther е никакви проблеми со својата цел пред отворањето на спорот.Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.Ние ќе го реши до тоа што секој клиент задоволни во разумен начин. Ако не сте добиле парцела во рамките на гаранција време,ве молам, ве молиме почекајте повеќе време.Вашиот парцела може да бидат одложени од страна на огромен парцели за пост,па тие процес полека отколку нормално. 1 : да ја прифатиме размена или да го замени во 14-30 дена за неисправни објект Или ако сте го добиле погрешен точка. Или можеме да рефундирање на вашите пари назад. 2 : Купувачи кои сакат да купат еден погрешен точка треба да контактирате со нас во времето, меѓутоа, ако погрешен точка ние испрати и треба ни да се поправи тоа, Тогаш ќе треба да си ја дозволат сите трошоци (вклучува оригиналните транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн.) 3 : Unwished производ се враќа ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е ист како состојба како што ние ги испраќаат. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад. Повратни информации : Вашето мислење е многу, многу важно за нашата продавница.Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни информации, ако има нешто да те направи не се задоволни или се лути.Ние ќе се обиде да го реши проблемот до сте задоволни.


За производот

Бренд Име:
AliWuzn
Магнетно:
No
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
35*19mm
Тип:
врзивно клип
Број на продажби:
2 кутии 80pcs
Пакување:
пластична кутија
клипот боја:
Сино Зелена Жолта Розова
Испорака боја:
четири бои се издадени
Користи:
болници, училишта, канцеларија, студент канцелариски
категорија:
Клипови
Прекар 1:
врзивно клип
Прекар 2:
менгеме
Прекар 3:
Мемо Клип
Прекарот 4:
Хартија Клип

Слични предлози