• Одличната цена
  • Ново
FM радио, електронски делови DIY полнење полнење производство собранието компоненти на наставата и обука

FM радио, електронски делови DIY полнење полнење производство собранието компоненти на наставата и обука

 
DEN 576.00

Износ
Во продавницата.


Електронски производство комплет потребите на купувачот сопствени заварување на инсталацијата, секој комплет сите има електрично коло дијаграм, работа принцип објаснување, компонента листа и така на податоци, овој дел не готовиот производ табелата контраст. Пакет За Полнење


За производот

боја:
NLpost
Тип:
Клима Уред Делови

Слични предлози