• Одличната цена
  • Ново
Новиот 1 BUC Лост Latch Fastener Тип 225Kg 496 Lbs Рака Управувана Toggle Менгеме 40324 Clamper Држи Лим Кола

Новиот 1 BUC Лост Latch Fastener Тип 225Kg 496 Lbs Рака Управувана Toggle Менгеме 40324 Clamper Држи Лим Кола

 
DEN 145.92
DEN 125.00

Износ
Во продавницата.


Новиот 1 BUC Лост Latch Fastener Тип 225 Kg 496 Lbs Рака Управувана Toggle Менгеме 40324 Clamper Држи Лим Кола
Име На Производ За Да Се Префрлате Менгеме
Модел Број 40324
Тип Latch
Одржување Капацитет 225 Kg/ 496 Lbs


За производот

Примена:
Мулти Функционални
Тип:
Комбинација Клешти
Број На Модел На:
40324
DIY Материјали:
Металугрија
Бренд Име:
Xueliee
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Слични предлози