• Одличната цена
  • Ново
(Ниска Д ) Бас Кларинет Бб Копче Тешко Grenadilla Црно Дрво, Дрвени Абонос Телото Сребрени Позлатен

(Ниска Д ) Бас Кларинет Бб Копче Тешко Grenadilla Црно Дрво, Дрвени Абонос Телото Сребрени Позлатен

 
DEN 95952.00
DEN 91154.00

Износ
Во продавницата.


Сите музички инструмент бродови во рамките на 15-20 дена,ве молиме купувачот белешка и да се прошири на пратката датум на 15-20 дена,ве молиме контактирајте со saler.ви благодариме
Други повеќе земји брод слободни,ако не бродот до земја, ве молиме контактирајте saler се распрашува превозот цена.
Повеќе производи
Ова е Сосема Нов одличен изглед и се огласува гума Бб Кларинет.Ова добро направена рачно изработени инструмент, Со децении искуство зад производството на оваа парична казна инструмент, можете да бидете апсолутно сигурни во своите перформанси и издржливост. Овој опсег на кларинет е постојано обезбедување на инструмент кој врши начин надвор од неговата цена. Состојба : Сосема Нов Материјал : Grenadilla Клуч : Бб Ниска Е Клуч Површина : Сребро позлатен клучеви Лесно да се игра Професионален дизајн, инструктор одобрени, толку убава!!
Додатоци : Слободен professtion тежок случај Слободни ткаенина за Чистење итн.
1 Превозот Услови
Царинската даноци и данок на додадена вредност не се вклучени во точка цена и превозот надомест. Обично Ние испрати стоката од DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,EMS, иако тие не се слободни, но можат да уживаат во многу добар попуст. Кога ќе се направи ред,ве молиме изберете превозот начин кој сакате на нашата веб продавница
2 Повратни информации
ние сме вид и искрен продавач. и се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот Aliexpress продавница . ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти. Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена. и ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Ви благодариме. Се надевам дека секој клиенти може да ја напушти 5 ѕвезди оценка позитивни повратни информации.,ви благодариме!
3 Услуга На Клиентите
Beacause вашето задоволство е наша цел.Ве молиме не го остави какви било негативни или netural повратни информации или да се отвори било која расправа за Aliexpress без комуникација,ви благодарам. Ние веруваме дека нашата комуникација ќе slove проблем за вас.и тоа нема да ве изневерам.Знаете какви било негативни или netural или спор ќе му наштети bothsides,и нема да проблемот навистина се sloved. Ве молиме слободно контактирајте со нас на што се Должи на разликата на временската зона меѓу Кина и вашата локација, понекогаш одговори на вашата порака ќе биде одложен со 6-10 часа.Ние одговори на пораки понеделник-петок за време на редовните деловни часа, а повеќето пораки се одговори во рок од 1-2 дена. Ве молиме да бидете трпеливи! Ви благодариме!
4 Политика На Враќање
Ние ќе им даде целосна наплата доколку ставката што сте ја примиле е различна од опис. Враќање на средствата ќе бидат дадени по што доби назад објект квалитет парична казна. Ве молиме контактирајте со нас пред превозот секој предмети назад. Испраќачот трошоците за превозот не се врати, и врати превозот цена треба да се плаќа на вашата страна. Ви благодариме за вашиот разгледа нас.
5 За Нас
Ние сме секогаш нуди најдобар квалитет на производи и услуги на нашите клиенти. Се надевам дека секој клиенти среќен шопинг на нашата продавница. Ви благодариме!


За производот

Тон:
Bb
Број На Модел На:
како се покаже
Клучни материјал:
Бакар-Никел
Површината Материјал:
сребро позлатен
Број на Копчиња:
како се покаже
Тело Материјал:
Grenadilla
is_customized:
Yes

Слични предлози