• Одличната цена
  • Ново
Цилиндар за Полнење & Клипот Комплет & Цилиндар Заптивка За Suzuki Katan 50 KA50 2T 41mm / 12mm

Цилиндар за Полнење & Клипот Комплет & Цилиндар Заптивка За Suzuki Katan 50 KA50 2T 41mm / 12mm

 
DEN 335.52

Износ
Во продавницата.

Цилиндар за Полнење & Клипот Комплет & Цилиндар Заптивка За Suzuki Katan 50 KA50 2 T 41mm / 12mm Овој производ суб-видови државата продажба. A. Цилиндар За Полнење. Б. Клипот За Полнење. C. Цилиндар Заптивка Совети : 1. Ве молиме потврдете го делови ќе биде одговара на вашиот скутер / мотоцикл пред да се одржи редот. 2. Ако не знаете дали делови ќе одговара или не, ве Молиме испратете ни фотографија на вашиот мотор или мотор со Порака. 3. Некои Модифицирани Резервни Делови е мала промена на оригиналниот мотор или мотор. Како Професионални скутер / мотоцикл делови на кина, на снабдувачот за 10years, Ние извршуваат со висок квалитет и конкурентна pric
.


За производот

Тип На Објект:
Kickstarters & Делови
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
20cm
Објектот Дијаметар:
15cm
Специјални Функции:
моторот додатоци
Име На Модел:
katan50
Зафатнина (ml):
47CC
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Бренд Име:
ZHANGXINGYUE
Објектот Тежина:
1.9g
Материјал Тип:
Челик
Објектот Висина:
15cm
Објектот Ширина:
20cm

Слични предлози