• Одличната цена
  • Ново
8PCS AP400 Тонер за Принтер Чип За Ricoh AP400N AP401 AP410 AP410N AP500 P7325 P7527 LP026 LP128 MLP25 MLP28 АП 400 400N Чипови

8PCS AP400 Тонер за Принтер Чип За Ricoh AP400N AP401 AP410 AP410N AP500 P7325 P7527 LP026 LP128 MLP25 MLP28 АП 400 400N Чипови

 
DEN 1224.00

Износ
Во продавницата.

8 PCS AP400 Тонер за Принтер Чип За Ricoh AP400 N AP401 AP410 AP410 N AP500 P7325 P7527 LP026 LP128 MLP25 MLP28 АП 400 400 N Чипови
Боја : Црна
Страница Принос : Црна 15,000 Страни
Верзија : Во Светот
Чип тип : Тонер Чип
Чип Модел : AP400
Функција : Компатибилни нови
Дефект го Оценувате : помалку од 0.1%
Квалитет : Користете Стабилна и durale IC;
Гаранција : 100% враќање и замена, ако квалитетот на проблемот;
Машина Модели : За Ricoh Gestetner Lanier Savin АП 400 400 N 401 410 410 N 500 СТР 7325 7527 ЛП 026 128 MLP 25 28 AP400 N AP401 AP410 AP410 N AP500 P7325 P7527 LP026 LP128 MLP25 MLP28
Пакување : Неутрален пакување, најголемиот Дел Заеднички пакет (Препорака) или Супериорен Поединец;
Пакување Содржина :
8pcs x Црн Тонер Чип
Слично Пакување
Шопинг Водич
За плаќање
1.Ние го прифаќаме рок на плаќање : VISA,Зачувам,Moneybookers,Western Union,итн.
2.Потврдете ја вашата Адреса и име и презиме
Сите производи ќе бидат проверени строго пред превозот.ние брод на Aliexpress адреса на само.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress ако се совпаѓа со вашиот примање адреса пред да плаќаат.Ви благодариме!
3.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ве молиме да се разбере, ви благодарам. Ако треба да declear вредност како што се бара, ве молиме забелешка нас во ред, ние ќе се обидеме да ја прилагодите.
За превозот 1.Сите производи ќе бидат испорачани во рок од 2-7days работни дена по приемот на плаќање. 2.Производите ќе ви бидат испорачани од страна на Кина пост, Ali Express Стандард за Испорака, итн.И тоа ќе потрае 15-35 дена да пристигне на вашата страна пост. Предаден од страна на DHL, Fedex, EMS, UPS-от и ТНТ, тоа ќе потрае околу 3-8 ден. 3.По превозот, ве молиме проверете online : И ве молиме контактирајте со вашиот локален поштата по пакет внесете вашата земја. Ако има било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас . Забелешка : Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа. Да бразил, најдолго датум ќе не повеќе од 90 дена.
Повратни информации
1.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Позитивни повратни информации (5 ѕвезди) е исклучително важно за нас,ве молиме размислете повторно пред да замине повратни информации. 2.Пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации,ве молиме контактирајте не преку Трговија со датотеки, или e-mail Писма. Ние ќе се обидеме потрудиме да се справат со проблемите.
3.Ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот, ние ќе се обидеме потрудиме да се реши со нив.Ви благодариме!


За производот

боја:
BK
Тип:
Кертриџ Чип
Компатибилен Бренд:
RICOH
Применливи Опрема:
Печатач
Структура:
Тонер Кертриџ
Бренд Име:
CNAPPRO
Број На Модел На:
AP400
Чип Вид:
тонер чип
боја:
Црна
Региони:
Втората светска војна(низ целиот свет)
Страница Принос:
Црна
Количина:
8pcs/многу
брза испорака:
Во рок од 2~5 работни дена
Употреба во :
За Ricoh АП 400 400N 401 410 410N 500 P7325 7527 LP026 128 MLP 25 28
Функција:
компатибилен нови
Дефект го оценувате :
помалку од 0.1%
Име на производ:
AP400 Тонер Чип За Ricoh АП 400 400N 401 410 410N 500 P7325 7527

Слични предлози