• Одличната цена
  • Ново
5pcs 113R00755 Doink ЗА Xerox WorkCentre 4250 WC4250 WC4260 Тапан чип

5pcs 113R00755 Doink ЗА Xerox WorkCentre 4250 WC4250 WC4260 Тапан чип

 
DEN 864.00

Износ
Во продавницата.


Испраќаат КОЛИЧИНА
Како и обично 5pcs испраќаат. Или забелешка вашиот мешани квалитет.
Компатибилен
со
113 R00755 Doink ЗА Xerox Work Centre 4250 WC4250 WC4260 Тапан чип
Верзија
Втората светска војна
Боја
МОНО
Принос
80 K
ОЕМ број
113 R00755
Ние, исто така имаат оние дел број за тонер чип/ тапан чип како што е подолу.
106 R01410
Б.К.
25 K
ЗА XEROX ЧИП workcentre 4250/4260 тонер чип Јужна Америка, Источна Европа,Африка
106 R01409
Б.К.
25 K
ЗА XEROX ЧИП workcentre 4250/4260 тонер чип Северна Америка Западна Европа
113 R00755
Б.К.
80 K
ЗА XEROX ЧИП workcentre 4250/4260 тапан чип
Повратни информации со 5 ѕвезди за вашиот референца.


За производот

Тип:
Кертриџ Чип
Број На Модел На:
ЗА XEROX ЧИП workcentre 4250/4260 тонер чип
Применливи Опрема:
Печатач
Бренд Име:
DOINK
Структура:
Тонер Кертриџ
Компатибилен Бренд:
XEROX
боја:
МОНО
верзија:
WW
за Xerox:
чип
ЗА XEROX ЧИП workcentre 4250:
Тапан чип
ЗА XEROX ЧИП workcentre 4260:
Тонер кертриџ чип
Принос:
80K
113R00755:
ФАБРИЧКИ ЧИП
примерок ред:
Прифатливо
слободни:
превозот
Висок:
квалитет

Слични предлози