• Одличната цена
  • Ново
Италија Moderno Хотел нов синџир подни светилки по инженерство алуминиум светилка пентхаус вила кат кафуле дневна соба светилка ZH

Италија Moderno Хотел нов синџир подни светилки по инженерство алуминиум светилка пентхаус вила кат кафуле дневна соба светилка ZH

 
DEN 23280.00

Износ
Во продавницата.


Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Обезбедување на квалитет!
Дај ми ги сите мои најмили клиенти.
опис :
(1) Материјал : алуминиум
(2) Боја : сребрена
(3) Светлосен : E14(не вклучувајќи)
(4) Напон : 90 V-260 V, ние ќе брод во зависност од вашата земја.
Answer : ___________________________ Note : Основни собранието е потребно.
Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
големина : база дијаметар 36cm висока 175cm


За производот

Тип На Објект:
Кат Светилки
Бренд Име:
WINZSC
Заврши:
Железо
Сенка Ветер:
Надолу
Напон:
90-260V
Сенка Тип:
Алуминиум
Примена:
Foyer
Тело Материјал:
Алуминиум,Железо
Извор На Енергија:
AC
Техника:
Перфориран
Wattage:
16-20W
Број На Модел На:
2
Осветлување Област:
15-30square метри
Карактеристики:
1
База Тип:
E14
Е dimmable:
No
Материјал:
Алуминиум
Стил:
Арт Деко
Гаранција:
2
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Тип На Објект:
Кат Светилки

Слични предлози