• Одличната цена
  • Ново
Овча Вистинска Кожа Тенок Држачот На Жени Бизнис Кредитна Картичка За Идентификација Покрие Случај Да Се Заштити Кредитни Картички Porte Carte Femme

Овча Вистинска Кожа Тенок Држачот На Жени Бизнис Кредитна Картичка За Идентификација Покрие Случај Да Се Заштити Кредитни Картички Porte Carte Femme

 
DEN 240.00

Износ
Во продавницата.


Имајте на ум 1 : 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инчен
Забелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот прилагодувања или Снимањето агол
Забелешка 3 : Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување
Како да нарачате :
Изберете производ → Додај во кошничката → Место цел → Цена на вредноста (доколку е потребно) → Инсталиран → Плаќање проверка од страна на alipress (24 часа)
Превозот : обично превозот време само да се земе 15-35days., додека ве молиме игнорира превозот време, Повеќе од 90% од парцели ќе бидат доставени успешни во 15 дена; Повеќе од 95% од парцели ќе бидат доставени успешни во 25 дена, ако не можете да добиете на вашиот следење на информации за цел страница.контактирајте со нас слободно.
За Повратни Информации
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. Откако ќе ни покаже
на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви ги даде цената надолу за вашата следна цел.
2. Ако не се задоволни нашите производи, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка.
Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.
За Превозот
1. Подготовка на Време : ние треба 1-3 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.
2. Бесплатен Превозот Повеќето земја
3. Ние ќе избор на најдобар Превозот
Ние се извинуваме што P. O. Кутии и воени адреси (APO, FPO) не може да биде донесено.
За Плаќање
За да платите за вашиот цел на Ali Express, следете ги чекорите подолу :
1) Одберете го редот и кликнете на "Плати Сега" копчето
2) Изберете го вашиот претпочитан начин на плаќање врз исходот страница
3) ако ви треба повеќе од еден објект,ве молиме додадете во кошничката еден по еден потоа направи плаќање
Забелешка
1.Е вашиот поштенски код точни? 2.Дали ви се пополни во полно име? Според барањата на руската пост, ние треба твоето полно име, ви благодарам. 3.Е вашата адреса точни? Ве молиме да обезбеди целосна точна адреса


За производот

Тип На Објект:
Картичка & ID Носители
Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Материјал Состав:
Овча
Пол:
Жените
Објектот Тежина:
20g
Објектот Должина:
10.3cm
Број На Модел На:
porte carte картичка џеб cardcase
Употреба:
Кредитна Картичка
Објектот Ширина:
7.5cm
Обликот:
Перница
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Бренд Име:
ADENGCHI
Вистински Тип На Кожа:
Овча

Слични предлози