• Одличната цена
  • Ново
10 пара/многу Антички Златна Боја Шупливи Цвет Обетки Кристал Свила Tassel Earring Долго Капка Обетки За Жените Накит Eardrop

10 пара/многу Антички Златна Боја Шупливи Цвет Обетки Кристал Свила Tassel Earring Долго Капка Обетки За Жените Накит Eardrop

 
DEN 618.72
DEN 464.00

Износ
Во продавницата.


10 пара/многу Антички Златна Боја Шупливи Цвет Обетки Кристал Свила Tassel Earring Долго Капка Обетки За Жените Накит Eardrop
Објектот Информации Материјал : Цинк Легура Големина : околу 5 CM Боја :
Злато Боја Количина : 10 пар


За производот

Метална боја:
микс
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Нередовните
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Бренд Име:
wj.јао
боја:
злато боја
Пол:
Жени Мажи, Момчиња, Девојки Унисекс Љубители Дами
Повод:
Годишнината Ангажман Божиќ Подарок Партија Свадба
is_customized:
Yes
Стил:
Гроздобер Ретро Етничка Бохемија Панк Домот

Слични предлози