• Одличната цена
  • Ново
Магијата Ikery Нови Пристигнување Класичен Сребрена Боја Капка Обетки Мода Кристал Цвет Earring Накит За Жените трговија на Големо SY-E00504

Магијата Ikery Нови Пристигнување Класичен Сребрена Боја Капка Обетки Мода Кристал Цвет Earring Накит За Жените трговија на Големо SY-E00504

 
DEN 167.04
DEN 142.00

Износ
Во продавницата.За производот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Метални Легури
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
SY-E00504
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Бренд Име:
Магијата Ikery
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал:
Метал

Слични предлози