• Одличната цена
  • Ново
Моден Свадба Накит Бохемски Етничка Правец На Цвет Модел Сонцето Месечината Гроздобер Монистра Tassel Pendant Долго Dangle Обетки За Жени

Моден Свадба Накит Бохемски Етничка Правец На Цвет Модел Сонцето Месечината Гроздобер Монистра Tassel Pendant Долго Dangle Обетки За Жени

 
DEN 119.04
DEN 89.00

Износ
Во продавницата.

Моден Свадба Накит Бохемски Етничка Правец На Цвет Модел Сонцето Месечината Гроздобер Монистра Tassel Pendant Долго Dangle Обетки За Жени
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Точка Законик : E99
Материјал : Алуминиумски
Големина : 4*7.1 cm
Нето Тежина : 28g
Количина : 1pair
Боја : како на сликата
Пол : жените
Applicale Повод : партија,клуб,свадба,дневни и сл.
Конверзија : 1 mm=0.0394 инчен 1inch=25.4 mm
ATT :
1. Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали.
2. Ве молиме дозволено 1-5мм разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.
3. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1pair x Earring
1187


За производот

Бренд Име:
sindlan
Материјал:
Метал
Стил:
Етнички
Обликотшема:
Месечината
Пол:
Жените
Број На Модел На:
e99
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Легура
Име:
sindlan
Тип На Објект:
Dangle Обетки
Материјал:
Легура
Стил:
Гроздобер
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Количина:
1set
точка законик:
e99
Место на Потекло:
Кинески пазар-онлајн

Слични предлози