• Одличната цена
  • Ново
ThreeGraces Накит Домот, Жените Булчински Accessoies Пенливи Кубни Циркони Голема Teardrop Обетки За Свадба Партија ER246

ThreeGraces Накит Домот, Жените Булчински Accessoies Пенливи Кубни Циркони Голема Teardrop Обетки За Свадба Партија ER246

 
DEN 806.88
DEN 767.00

Износ
Во продавницата.


100% Сосема Нов
Стил : Луксузни Свадба Партија Обетки
Главниот Камен Материјал : Кубни Циркони
-
Облечен Повод : Свадба / Aniversary / Матурска / Shopping / Секојдневно Носење
Подарок за : Девојка / Жена / Мајка
Погодни за : Млади и Зрелост и женски
Обетки Големина : 2.1*4.7 cm
Three Graces Накит Домот, Жените Булчински Accessoies Пенливи Кубни Циркони Голема Teardrop Обетки За Свадба Партија ER246


За производот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
ThreeGraces Накит
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
ER246
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Камен Материјал:
cz накит
Метална боја:
Бело Злато БОЈА
Тип:
Жените Свадба Партија Обетки
Главниот Камен Боја:
Јасно Бела
Earring Тип:
Голема Dangle Капка Обетки
Функција:
Танц партија / Свадба партија / Ангажирање / Вечер Партија
Подарок за:
Девојка / Сопруга /Ќерка / Ден на Мајката Подарок
earring големина:
2.1 * 4.7 cm
Дијамант форма:
Голем Teardrop
дизајн:
Нигериската, Африкански, Американски , Руски

Слични предлози