• Одличната цена
  • Ново
Геометриски Долго Tassel Обетки Претерани Моден Сите натпревар Триаголник Гроздобер Капка Обетки Противалергиски Накит

Геометриски Долго Tassel Обетки Претерани Моден Сите натпревар Триаголник Гроздобер Капка Обетки Противалергиски Накит

 
DEN 143.04
DEN 121.00

Износ
Во продавницата.


Геометриски Долго Tassel Обетки Претерани Моден Сите-натпревар
Триаголник Гроздобер Капка Обетки Противалергиски Накит
Материјал : алуминиумски+бакар+акрилик
Големина : 7.8 cm x4.5cm
Тежина : 8g
Пакет : opp вреќа


За производот

Бренд Име:
Amader
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Акрилик
Стил:
Гроздобер
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Жените
Број На Модел На:
AE1052
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден

Слични предлози