• Одличната цена
  • Ново
Двојно Шупливи Месечината Обетки Сребро Злато Боја Tassel Крстот Рамка Капка Обетки За Жени Мажи Бохемија Eardrop Накит Приврзоци

Двојно Шупливи Месечината Обетки Сребро Злато Боја Tassel Крстот Рамка Капка Обетки За Жени Мажи Бохемија Eardrop Накит Приврзоци

 
DEN 112.80
DEN 62.00

Износ
Во продавницата.

Двојно Шупливи Месечината Обетки Сребро Злато Боја Tassel Крстот Рамка Капка Обетки За Жени Мажи Бохемија Eardrop Накит Приврзоци Објект Информации Материјал : Цинк Легура,Кристал,Бисер Боја :
Злато Сребрена Боја Количина :
1pair


За производот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Месечината
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Цинк Легура
Бренд Име:
wj.јао
Број На Модел На:
955
боја:
Злато Сребрена Боја
Пол:
Жени Мажи, Момчиња, Девојки Унисекс Љубители Дами
Повод:
Годишнината Ангажман Божиќ Подарок Партија Свадба
Материјал:
Кубен Циркони Кристал Кристал Цинк Легура
is_customized:
Yes

Слични предлози