• Одличната цена
  • Ново
LOVBEAFAS 2018 Мода Етничка Boho Капка Обетки За Жените, Антички Сребрен античките Риба Гроздобер Обетки bijoux

LOVBEAFAS 2018 Мода Етничка Boho Капка Обетки За Жените, Антички Сребрен античките Риба Гроздобер Обетки bijoux

 
DEN 90.72
DEN 68.00

Износ
Во продавницата.


dianxiaobao_1
dianx


За производот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
ER10323
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
LOVBEAFAS
Пол:
Жените
Материјал:
Цинк Легура
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
обложено боја:
антички сребрен
одговараат за:
Мамо,Девојка,Дами,Пријатели,Сестра,Итн
Повод:
Подароци,Партија,Дневна,Ангажирање,Собирање,Итн
Води:
слободни
никел:
слободни
Пакување:
1pair/opp вреќа
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина
ODM/OEM:
Можно е и Добредојде
начин на плаќање:
Master card,VISA,Webmoney,Boleto,Итн
Големина:
5cm*2.7cm

Слични предлози