• Одличната цена
  • Ново
LUOTEEMI 2017 Нови Пристигнување Топла Продаде мода Шарм Школка Цвет Форма Луксузни Свадба Дами'Long Капка Обетки Промоција Накит

LUOTEEMI 2017 Нови Пристигнување Топла Продаде мода Шарм Школка Цвет Форма Луксузни Свадба Дами'Long Капка Обетки Промоција Накит

 
DEN 872.16
DEN 567.00

Износ
Во продавницата.За производот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
LUOTEEMI
Број На Модел На:
E-2017060517-10A11
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Чешка
Материјал:
Кубен Циркони
Големина:
59mm*23mm
Тежина:
19.27g
позлата:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Облечен Повод:
Свадба / Годишнината / Матурска / Партија
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка
ОДГОВАРА ЗА:
Млади и Зрелост и женски
is_customized:
Yes
Капка Обетки:
капка обетки-luoteemi

Слични предлози