• Одличната цена
  • Ново
Гроздобер Долго Tassel Обетки за Жените Девојка Црното Злато Сребро позлатен Кристал Долго Капка Earring Мода Накит

Гроздобер Долго Tassel Обетки за Жените Девојка Црното Злато Сребро позлатен Кристал Долго Капка Earring Мода Накит

 
DEN 96.00
DEN 91.00

Износ
Во продавницата.


Боја : како на сликата
Стил : мода
Предмет тип : earring
Состојба : 100% сосема нов
Пакување : Независни packagin g
Погоден за давање на подарок прилики : Туристички сувенири, свадба, надоместоци на вработените
E асистент на производот детали дефиниција


За производот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
wukaka
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
EDC0118
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Стил:
Дами
Текстурата на материјалот:
Акрилик
моделирање:
триаголник
погоден за давање на подарок прилики:
Туризмот сувенири, свадба, надоместоци на вработените
Обработка на прилагодување:
Yes

Слични предлози