• Одличната цена
  • Ново
HANCHANG Нова Мода Симпатична Розова Цвет бисер Приврзоци Обетки За Жените Накит Bijoux Домот Подарок за Жените Девојка Партија Свадба

HANCHANG Нова Мода Симпатична Розова Цвет бисер Приврзоци Обетки За Жените Накит Bijoux Домот Подарок за Жените Девојка Партија Свадба

 
DEN 101.28
DEN 70.00

Износ
Во продавницата.За производот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
C-128
Метали Тип:
Метални Легури
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Бренд Име:
HANCHANG

Слични предлози