• Одличната цена
  • Ново
JURAN Ѕвезда Круг Бренд Кристал Dangle Обетки Шарм Додатоци Pandents Изјава Накит Кристал Капка Обетки

JURAN Ѕвезда Круг Бренд Кристал Dangle Обетки Шарм Додатоци Pandents Изјава Накит Кристал Капка Обетки

 
DEN 130.56
DEN 118.00

Износ
Во продавницата.За производот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
juran
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
50660
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Пол:
Жените

Слични предлози