• Одличната цена
  • Ново
Едноставна Панк Триаголен Геометриски Метални Синџир Tassels Уво Накит Капка Обетки Гроздобер Долг Синџир На Earring Трговија На Големо

Едноставна Панк Триаголен Геометриски Метални Синџир Tassels Уво Накит Капка Обетки Гроздобер Долг Синџир На Earring Трговија На Големо

 
DEN 119.52
DEN 90.00

Износ
Во продавницата.


Едноставна Панк Триаголен Геометриски Метални Синџир Tassels Уво Накит Капка Обетки Гроздобер Долг Синџир На Earring Трговија На Големо
Опис
100% сосема нов и висок квалитет
Квалитет : ААА+++
Специјален дизајн ќе се направи да изгледа единствен
Тоа е добар подарок за вашиот љубовник, семејство, пријатели и соработници
Тип : Dangle Обетки
Материјал : Алуминиумски
Големина : Pendant Должина : 11.5 cm/4.52" Ширина : 2cm/0.78"
Количина : 1 пар
Боја : Како На Сликата
Answer : ___________________________ NOTE : Оваа точка да дојде без мало поле.
1 : 1 Инч=2.54 СМ; 1 CM=0.39 Инч.
2 : Поради различни производство серии, може да има отстапување на 23 CM за предмети.
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикани од
многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
Ве молиме овозможи мало прирачник за мерење на отстапување за податоци.
3.Сликите покажуваат само некои стилови,може да се примени на различни стилови и бои по слики.
-
1.Испорака метод : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail. Но ако цел износ повеќе од ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС слободни кој се дојде во рамките на 3-12days.
2.Превозот време : Кина пост воздух поштата нормално ќе пристигне во рок од 15-35 работни дена откако ќе бидат поставени. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен повеќе дена до 35-48 дена.
Се враќа-
Ние прифаќаме да се вратат.
Ако сте незадоволни со предметот или објектот пристигна во скршен,pls контактирајте не веднаш за делумна реконструкција или повторно да ја прати на условите подолу :
1.Враќање мора да биде во оригинална состојба;
2.Се врати во рок од 7 дена;
3.Купувачи се плати за враќање поштарина.
Повратни информации-
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е нашата извршување.
Тоа е високо ценет што ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди и ние ќе се врати.
Ако се чувствувам како ние се кратки и позитивни повратни информации и 5 ѕвездички,pls ни даде шанса и да не контактирате за да ги искажуваат незадоволство, ние ќе го реши проблемот за вас.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.П : Ако јас купуваат повеќе,ќе има попуст?
А : 1.За нови клиенти : Постои 5% попуст за нарачка вредност над $100 ,исто така и ние ќе ви испрати подароци за слободни.
и за цел подолу $100,ние ќе ви испратиме бесплатен дар само.
2.За стар клиент : 5% попуст за било која вредност.
2.П : Кога ќе можам да примите објект по направи плаќање?
A : Нормално,ние ќе го испрати од Кина пост за вредноста подолу $150,и тоа трае околу 20-35 дена да пристигнат.
Ако вашата вкупна вредност е над $150,ние ќе ги испрати со ЕМС или DHL слободни која трае околу 4-13 дена да пристигнат.
3.П : јас се уште не добиле точка по истекот од 30 дена,што треба да направам?
A : International shipping треба повеќе време,pls почекајте неколку дена до 45th,
Ако сеуште не сте го добиле од тогаш,Pls контактирајте со нас од страна на ТМ или е-маил, ние нудиме целосна наплата без оправдување.
4.П : Што добив е различна од сликата,што се случи?
A : слика покаже само некои од нашите примероци,и нашата стилови ажурирање неделно,ние не може да се испрати токму на
исто како слика шоу.Ние само може да ви испрати слични стилови.
5. П : Што е вашиот прстени големина? жените тука е голема,дали имате голема големина?
А : Најмногу,нашите прстен големина е 16-20,еднакви на НАС големина 7, 7.5, 8, 8.5, 9.
и нашите нерѓосувачки челик прстени е претежно 17-21 покажува,еднакви на НАС големина 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5.
ние може да ви испрати релативно поголеми димензии,како 18,19,20,но не може да ви испрати сите големина 20.


За производот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
JE06679un
is_customized:
No
Пол:
Жените
Бренд Име:
Pinksee
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Геометриски
клучен збор :
гроздобер обетки
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
клучен збор:
dangle обетки
клучен збор :
моден обетки
Фитили Обетки:
синџир обетки жени
боја:
бел цвет обетки
долги обетки:
tassel обетки

Слични предлози