• Одличната цена
  • Ново
Правоаголникот Пурпурна Суровини Минерални Природен Камен Долго Капка Earring Druzy Кварцен Кристал Златна Позлатен Dangle Шарм Обетки Изјава

Правоаголникот Пурпурна Суровини Минерални Природен Камен Долго Капка Earring Druzy Кварцен Кристал Златна Позлатен Dangle Шарм Обетки Изјава

 
DEN 532.32
DEN 479.00

Износ
Во продавницата.


Правоаголникот Пурпурна Суровини Минерални Природен Камен Долго Капка Earring Druzy Кварцен Кристал Златна Позлатен Dangle Шарм Обетки Изјава
Карактеристики :
Материјали : Физички Druzy Камен Големина : Прибл. 4*30мм Тежина:12g/пар Облик : Правоаголник Метал Дел : Плоча Злато
Пакет се вклучени :
1× Druzy Earring
Внимание :
Ве молиме проверете ја големината на објектот во детали, на сликата прикажани може да обезбеди референтен за вас, тоа може да се појават поголеми/ помали за вашиот екран. Како што знаете, сите Природни производ имаат различни дебелини ,дали дебели или тенки само има своја убавина. Секој кристален drusy се разликуваат еден од друг,некои од кристал може да има јама или надвор од рамност .Ние ќе се потрудиме да одберете од две слични Обетки да одговара на еден пар,ако умот,ве молиме да не го стави на ред. Ве молиме оставете малку разумен боја отстапување предизвикани од некои причини, како што светлината,разликите во компјутерски монитори и компјутерски видео картички. Контактирате за ако имате било какви прашања.Ви благодариме.
Превозот ќе се организира во рок од 2 работни дена по плаќање обично.
Превозот начин објект е : Кина Пост Обичен Мал Пакет, Ali Express Стандард на Превозот, да стигнете до вашата земја во рок од 15~45 дена. Ако не сте добиле вашиот пакет рок од 60 дена од плаќање (потреба од 90 дена да бразил), ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе песна
на пратката и да дојде да даде одговор како е можно поскоро.
Ние обезбедуваме други брза испорака, како што курирската служба DHL, Fedex, ТНТ,EMS, кои треба дополнителни превозот цена.
ГЛАСАЧКО место. за превозот на РУСИЈА ,примање имиња треба да се пополни во ЦЕЛОСТ ИМЕ
( име+средно име+презиме).
Имаме проверка на производи за да бидете сигурни дека се е во ред, пред да ги испрати надвор .Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди, ако ви се допаѓа нашите производи и услуги,вашата поддршка е движечка сила за нас кој може да нè прават подобри.Тоа трае само момент, а
тоа е одличен начин да им помогне на другите да купат како твое!За производот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
YAMEE
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
MOON091
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Метали Тип:
Злато Позлатен
Е Прилагодите:
Yes
Метали Тип:
Злато Позлатен
Earring Тип:
Капка Обетки
Материјал:
природни druzy

Слични предлози