• Одличната цена
  • Ново
2 ПАРЧИЊА 15mmX8m Мојот Сон Fantacy Серија Washi Лента Поларна Светлина Ѕвездена Маскирање Лента DIY Декоративни селотејп

2 ПАРЧИЊА 15mmX8m Мојот Сон Fantacy Серија Washi Лента Поларна Светлина Ѕвездена Маскирање Лента DIY Декоративни селотејп

 
DEN 90.24
DEN 86.00

Износ
Во продавницата.


[xlmodel]-[фото]-[0000] Опис
Име : 2 ПАРЧИЊА 15mm X8m Мојот Сон Fantacy Серија Washi Лента Поларна Светлина Ѕвездена Маскирање Лента DIY Декоративни селотејп
Материјал : Хартија
1 PC Лента Големина : За 15mm X 8m
Стил : 7 Стилови
Боја : Како на сликата покажува
Пакување Листа : 2 ПАРЧИЊА Ленти(2 ПАРЧИЊА ист стил)
100% Сосема Нов И Висок Квалитет. (За разлика од обичните лента, тоа може да биде прекината од страна солза, Може да се користи, умерена вискозност, за инсталација на лаптопи или дневник, празнична декорација.)
[xlmodel]-[фото]-[0000] Слики


За производот

Тип:
селотејп
Број На Модел На:
1
Селотејп Тип:
washi лента
Бренд Име:
XueSheng
Name1:
Сон Лента
Name2:
washi лента
name3:
маскирање лента

Слични предлози