• Одличната цена
  • Ново
TIANYA 82mm CPL Филтер Кружни Polarizer на камерата Леќи на Камерата за canon nikon 24-70/2.8 VR

TIANYA 82mm CPL Филтер Кружни Polarizer на камерата Леќи на Камерата за canon nikon 24-70/2.8 VR

 
DEN 349.44

Износ
Во продавницата.

Пријателски Совети
За Опис
За производ материјал, пакување, иста,само различен калибар, ние покажуваат фотографијата е 67mm големина како Примерок CPL Филтри (Кружни Polarizer) се одлични за отстранување на несаканите одблесоци од не-метални површини, како што се стакло или вода. Монтиран на ротирачки рамка, овој филтер може да се прилагоди за да се блокира различни нивоа на рефлексија. да се направи на стакло Вистински шут ефект табела :
Висок квалитет на филтри направени од алуминиум и премиум оптички материјали. 60 Ден Гаранција. Ако од која било причина, она, не сте целосно задоволни со вашиот производ, ве молиме да ги споделите со нас преку испраќање ни. Ние ќе направиме се што можеме за да се поправи проблемот, вклучувајќи преземање на производот назад за целосна наплата, без прашања праша. Веруваме дека ова е вашето право како клиент. Вашиот 100% задоволство е наша одговорност и грижа. Купи со доверба! Ве молиме потврдете ја вашата камера е објектив тема големина пред да нарачате.


За производот

Калибар:
82mm
Пакет:
Yes
Тип:
Polarizer Филтер
Број На Модел На:
82mm
Бренд Име:
WTIANYA

Слични предлози