• Одличната цена
  • Ново
Y45 Водоотпорен Камера Случај Торба Торба за Canon 600D 650D 700D 750D 760D 5D Mark III 5DS 5DR 5D470D 80D 100D 1200D 1300D

Y45 Водоотпорен Камера Случај Торба Торба за Canon 600D 650D 700D 750D 760D 5D Mark III 5DS 5DR 5D470D 80D 100D 1200D 1300D

 
DEN 945.12

Износ
Во продавницата.За производот

Тип:
Мека Торба
Додатоци Тип:
Гласник Кеси
Пакет:
Yes
Бренд Име:
AYdgcam
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
y45

Слични предлози