• Одличната цена
  • Ново
Природни Црвени тиркизна Epidote Кварцен Кристал Стапче Точка Исцелување Degaussing скапоцен камен За DIY Занаети Pendant Дома Декор

Природни Црвени тиркизна Epidote Кварцен Кристал Стапче Точка Исцелување Degaussing скапоцен камен За DIY Занаети Pendant Дома Декор

 
DEN 623.52
DEN 499.00

Износ
Во продавницата.


Големина на : 55*15mm 32g
60*21mm 49g
57*24mm 67g


За производот

боја:
55мм, 57mm, 60mm
Тема:
самовила
Материјал:
Камен
Стил:
Фенг Шуи
Регионален Функција:
Кина

Слични предлози