• Одличната цена
  • Ново
Комерцијални / Домаќинство Полу-автоматска италијански кафематот Брод кафематот Домашен Cappuccino 220V 800W 1pc

Комерцијални / Домаќинство Полу-автоматска италијански кафематот Брод кафематот Домашен Cappuccino 220V 800W 1pc

 
DEN 2544.00
DEN 2417.00

Износ
Во продавницата.


1pc 220 V 800 W Комерцијални / Домаќинство Полу-автоматска италијански
Кафематот Брод Кафематот Домашен Cappuccino
Сликата покажува :
Опис :
Номинална напон : 220 V
Номинална фреквенција : 50 Hz
Номинална моќност : 800 W
Капацитет : 5 чаши подолу
Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,
ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз


За производот

Бренд Име:
LZHZXY
Капацитет (Првенство):
Тип:
вакуум кафематот
сертификација:
CE
Класификација:
Пареа Тип
Функција:
Еспресо
Метод На Работа:
Полу-Автоматски
Број На Модел На:
tsk-183
Моќност (W):
800W
Напон (V):
220v
Домување Материјал:
Пластични
Број На Производ:
GL0355
Номинална Напон:
220v
Номинална Фреквенција:
50Hz
Номинална моќност:
800W
Капацитет:
5 чаши подолу

Слични предлози