• Одличната цена
  • Ново
NatureHike 18L Ultralight Свитлива Ранци водоотпорен Најлон Отворено Ранец Кожата Пакет Ранец Патна Торба Качување

NatureHike 18L Ultralight Свитлива Ранци водоотпорен Најлон Отворено Ранец Кожата Пакет Ранец Патна Торба Качување

 
DEN 1183.20

Износ
Во продавницата.


Nature Hike 18 L Ultralight Свитлива Ранци водоотпорен Најлон Отворено Ранец Кожата Пакет Ранец Патна Торба Качување
Бренд : Nature Hike
Бренд Име : NH Ultralight Водоотпорен Количка за Спортска Торба
Материјал : 30 D Најлон Обложени Силикони
Факултативна Боја : Длабоко Сино,Сиво,Црно
Капацитет : 18 L
Тежина : 120g
Големина : 23x17x42cm
Големина на чување : 7x5x12cm
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Answer : ___________________________ Note : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.
Мало и на големо се сите добредојдени! Се чувствуваат слободни да не контактирате за повеќе селекции! Било Истрага, pls се чувствуваат слободни да не контактирате, нашите ќе ви одговориме во рок од 12-24 часа најмногу.


За производот

Број На Модел На:
NH17A012-Б
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Naturehike
Ранци Тип:
Softback
Материјал:
Најлон
Функција:
Водоотпорен
Дожд Маска:
No
Материјал:
30D Најлон Обложени Силикон
Факултативна Боја:
Длабоко Сина,Сива,Сина
Тежина:
120g
Капацитет:
18L
Големина:
23x17x42cm
Големина на чување :
7x5x12cm

Слични предлози