• Одличната цена
  • Ново
Мажите Водоотпорен 1000D Најлон Тактички Воен Туристички Ранец Отворено Пешачење Висок Капацитет Рамо Гласник Градите iPad Торба

Мажите Водоотпорен 1000D Најлон Тактички Воен Туристички Ранец Отворено Пешачење Висок Капацитет Рамо Гласник Градите iPad Торба

 
DEN 1433.76
DEN 946.00

Износ
Во продавницата.

modname=ckeditor
modname=простор&висина=30 modname=images&cols=4&colspace=10&rowspace=10&align=center modname=простор&висина=30 modname=ckeditor Точка Име : Заштитник Плус Торба,Тактички Ранец Материјал : Трајни Најлон Ткаенина Надеж : Елитното Mercerized Памук Димензии : Должина : 21cm,Ширина : 9cm,Висина : 19cm Тежина : 500g MOLLE проширување функција Широки Ремени Добро Вентилирани Прилагодливи Половината Рака
Имајте на ум 1 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings.
Забелешка 2 : Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување.
Забелешка 3 : Нова торба само излезе од фабриката, па затоа тоа може да биде малку мирис .
modname=простор&висина=30 modname=ckeditor


За производот

Капацитет:
Други
Бренд Име:
Заштитник Плус
Материјал:
Најлон
Пол:
Унисекс
Дожд Маска:
No
Ранци Тип:
Softback
Број На Модел На:
X211
Функција:
Градите Пак,Воена Ранец,Лов Ранец

Слични предлози