• Одличната цена
  • Ново
shhworldsea 1/2/5/10/100pcs H4 9003 Автомобил Камион Женски Керамички Светлата Продолжување Конектор Приклучок 12V Светлина

shhworldsea 1/2/5/10/100pcs H4 9003 Автомобил Камион Женски Керамички Светлата Продолжување Конектор Приклучок 12V Светлина

 
DEN 336.96
DEN 256.00

Износ
Во продавницата.

shhworldsea 1/2/5/10/100pcs H4 9003 Автомобил Камион Женски Керамички Светлата Продолжување Конектор Приклучок Светлина 12 V Опис на Производот Одговара за H4 Магла сијалица. Одлична замена дел на вашиот автомобил. 1x H4 Женски Машки Тип Жици Светлина Приклучок Конектор за Авто Headlamp Име на Производ : Светло Приклучок;Приклучок Тип : H4 Материјал : Ceramci Големина : 18 x 2.8 cm /1.5" x 1.1"(L*W)
ЗАБЕЛЕШКА : сликата на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина
Друг производ што ќе може да заинтересирани во


За производот

Боја Име:
1pcs, 2 парчиња, 5pcs, 10pcs, 100pcs
Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Од Моќ:
.W
Бренд Име:
shhworldsea
Специјални Функции:
Керамички
Напон:
12V
Објектот Големина:
H4
Објектот Тежина:
0.26kg
Материјал Тип:
Керамички
Име На Модел:
H4
Интерфејс:
H4
Автомобил Направи:
Универзална

Слични предлози